תכנון מערכת החשמל בבית חדש או לפני שיפוץ הוא שלב חיוני המתבצע מיד לאחר עבודות השלד.

עם מערכת הבית החכם שלנו תהליך התכנון נעשה הרבה יותר פשוט וניתן לחסוך בעלויות בצורה משמעותית!

מערכת הבית החכם שלנו לא דורשת הכנת תשתיות, חציבות או שינויים במערכת החשמל הביתית. לדוגמה, ניתן להוסיף שקעים ומתגים בכל נקודה שתבחרו בקיר. כך למעשה ניתן לחסוך עד עשרות אלפי שקלים מעלות השיפוץ.

 

תהליך הפיכת הבית לבית חכם

תהליך הפיכת הבית החכם מורכב ממספר שלבים:

ייעוץ

1. ייעוץ:

בשלב הראשון חשוב ליצור איתנו קשר ולברר מהן החבילות הזמינות לפי הצרכים האישיים של כל לקוח. בכמה מתגים מדובר? איזה מוצרים חשמליים רוצים להחליף ועוד. בשיחה עם נציג מקצועי אנו מעניקים את כל המידע הדרוש עבור הלקוח כדי לקבל את ההחלטה הטובה והמשתלמת ביותר. לאחר קבלת ההחלטה והרכישה, מתאמים יחדיו את יום ההתקנה לפי נוחות וזמינות הלקוח.

התקנה

2. התקנה:

ביום ההתקנה יגיעו מתקינים מקצועיים מטעם החברה עם חבילה גדולה ובה כל המוצרים והמתגים שהלקוח הזמין, לפי העיצוב והנקודות הקיימות בבית. במשך ההתקנה (שאורכת כשעה וחצי עד שעתיים לבית סטנדרטי) יתקין החשמלאי את המתגים שהלקוח הזמין, יסייע בתהליך התקנת האפליקציה וצימוד המתגים ויוודא שכל המכשירים תקינים.

סיום

3. סיום:

בסיום התהליך הלקוחות נשארים בבית החכם שלהם ועם חיים נוחים ואיכותיים יותר. אם יש איזושהי שאלה לקוחותינו מוזמנים תמיד להתקשר אלינו או להציץ בחוברת ההדרכה שקיימת באתר ולקבל תשובות שיאפשרו להם להמשיך וליהנות מהבית החכם החדש שלהם.