דורון טכנולוגיות גאה להציג בפניכם מהפכה בתחום הבית החכם. באמצעות מערכת הבית החכם שלנו, איכות החיים בביתכם תהפוך טובה יותר!

המערכת היא מערכת בית חכם, הניתנת להתקנה מהירה, ללא צורך בהכנת תשתיות, חציבות או שינויים במערכת החשמל הביתית.

SwitchBee מופעלת על ידי אפליקציה חינמית וידידותית לשימוש, המאפשרת לכם להגדיר, לתזמן ולשלוט מרחוק בתאורה, בתריסים, בדוד החשמלי ובכל רכיבי הבית החכם, באמצעות מגוון תרחישים בהתאמה אישית.

 

שעון

בית חכם בשעתיים בלבד!

SwitchBee מתאפיינת בהתקנה נקייה, ללא חפירות, חציבות, קידוחים או שינויים במערכת החשמל. למעשה, כדי ליהנות ממערכת הבית החכם שלנו, תזדקקו רק למברג ול-2 דקות פנויות לכל מתג!

מטבעות

בית חכם בתקציב שלכם

SwitchBee מתאימה את עצמה לצרכים וליכולות שלכם. החבילה הבסיסית כוללת יחידה מרכזית ושליטה על דוד המים החמים. בכל עת, תוכלו להרחיב את המערכת וליהנות משליטה מלאה גם במתגי התאורה, התריסים ועוד.

התאמה אישית

איכות חיים בהתאמה אישית

SwitchBee היא מערכת גמישה ומודולרית, הניתנת להתאמה אישית לצרכים ולדרישות שלכם, באמצעות הגדרה של מגוון תרחישים ותזמונים, המותאמים בשלמות לאורח החיים המשפחתי ואף תורמים לחיסכון בצריכת הארגיה.

 

 

מערכת בית חכם

SwitchBee היא פלטפורמה מקיפה הכוללת מרכז שליטה (מערכת מרכזית), מכשירי קצה (מתגים ושקעים) ואפליקציה המבצעת פעולות באמצעות שרת מאובטח בטכנולוגיית ענן. כל מתג בבית הקיים או החדש יכול להפוך למתג חכם באמצעות התקנה של המודול החכם של סוויצ'בי והמסגרת הדקורטיבית. חיבור המודול והמתג כולו אורך ב- 5 דקות בקלות רבה ובאמצעות חיבור מהיר של שניים או שלושה חוטים למודול בעזרת הוראות הרכבה פשוטות, שמתבצעות באמצעות מברג ביתי בלבד. במקביל מחברים את המערכת המרכזית לרשת האינטרנט הביתית. המערכת שולטת באמצעות שידור בתדר רדיו על כל היחידות החכמות המקושרות אליה וברגע שניתנת פקודה באמצעות האפליקציה, המכשיר הסלולרי מעביר את ההוראה אל היחידה המרכזית באמצעות רשת ה- WiFi או באמצעות רשת הסלולר (LTE / 3G) על פי המיקום בו נמצא המכשיר הסלולרי. חשוב לציין כי גם במקרה של תקלה במערכת המרכזית (נדיר), כל המתגים בבית ממשיכים לעבוד כרגיל בהפעלה ידנית.

 

שליטה על הבית החכם

עם המערכת החכמה של SwitchBee אפשר לשלוט על כל רשת החשמל בבית: תאורה, תריסים, שקעים, דימרים ואפילו מכשירים חשמליים – כולם ניתנים לשליטה על ידי האפליקציה שלנו.

  • תאורה – ניתן להפוך את כל מתגי התאורה לחכמים, גם מתגי דימר (עמעם).
  • תריסים – מתגי התריסים החכמים מאפשרים לשלוט על פתיחת וסגירת התריס ואף על אחוזי פתיחה / סגירה מסוימים.
  • שקעים – השקעים החכמים של SwitchBee מאפשרים לשלוט על ניתוק או חיבור החשמל אליהם מרחוק.
  • מכשירים חשמליים ומזגנים –ניתן לחבר כל מכשיר חשמלי לשקע חכם וכך לשלוט על הכיבוי וההדלקה שלו מרחוק.